Jak legalnie sprzedawać wytwory swojej pracy?

Zwiększ swoje szanse na zawodowy SUKCES!

Masz ogrom zapału, kreatywności i innowacyjnych pomysłów, które pragniesz przekuć w działanie? Chcesz zacząć sprzedawać swoje wytwory i wykreować własną markę, ale nie wiesz od czego zacząć? Chciałbyś poznać szczegóły dotyczące prowadzenia działalności w określonej formie prawnej?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z podstaw przedsiębiorczości, podczas którego zdobędziesz skuteczne narzędzia i kompetencje do projektowania swojego biznesu! Dzięki szkoleniu zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci wybrać odpowiednią formę prawną do sprzedawania wytworów swojej pracy. Dowiesz się z jakimi obowiązkami, zasadami i terminami wiąże się  korzystanie z konkretnych rozwiązań.

Zagadnienia:

 • Działalność nierejestrowana – zasady, limit przychodów, obowiązki.
 • Sprzedaż okazjonalna – zasady, terminy podatków.
 • Inkubatory przedsiębiorczości – zasady współpracy, koszty, wady i zalety.
 • Jak rozpocząć jednoosobową działalność gospodarczą? Jakie są koszty prowadzenia JDG? Czy trzeba zatrudniać księgową?
 • Jak założyć spółkę? Spółka z o. o. Czym się różni od JGD?
 • Stowarzyszenie lub fundacja. Czy organizacja pozarządowa może prowadzić sprzedaż? Działalność odpłatna pożytku publicznego, działalność gospodarcza.
 • Zarabianie na emeryturze. Czy dorabianie oznacza zawieszenie lub zmniejszenie emerytury? Limity, obowiązki.

Certyfikat

Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział w warsztatach.

 

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

 • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
 • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
 • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
 • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
 • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
 • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
 • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

 

Prowadzący: Paweł Kamiński

Doświadczony menedżer i animator kultury. Dyrektor Ośrodka Postaw Twórczych we Wrocławiu. Studiował m.in. socjologię, zarządzanie i ekonomię. Pisze doktorat z ekonomii na temat roli lokalnych instytucji kultury w budowaniu kapitału społecznego. Absolwent Szkoły Trenerskiej Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, Szkoły Tutoringu Fundacji Szkoła Liderów oraz Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Trener i ekspert w różnorodnych projektach kulturalnych. Redaguje serwis internetowy MenedżerKultury.pl. Uczestniczy w różnorodnych projektach w obszarze kultury. Jest koordynatorem Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Dolny Śląsk. Od 2013 r. jest animatorem/ekspertem udzielającym wsparcia beneficjentom programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum Kultury. W latach 2017, 2018, 2019, 2020 był członkiem zespołu sterującego programu dotacyjnego MKIDN Kultura Dostępna. W 2019 i 2020 roku był członkiem zespołu sterującego programu Kultura – Interwencje. Redaguje serwis internetowy MenedżerKultury.pl. Jest autorem książki pt. „Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi”. Pisze doktorat z ekonomii na temat roli lokalnych instytucji kultury w budowaniu kapitału społecznego (otwarty przewód doktorski). Jest również autorem różnorodnych szkoleń dla kadr instytucji kultury.

__________________________________________________________________________________________________________________

Data

maj 10 2022
Zakończone!

Czas

17:00 - 19:00

Lokalizacja

CRZ Krzywy Komin
Dubois 33-35a, Wrocław

Organizator

Fundacja Open Mind
Strona WWW
http://fundacjaopenmind.pl

Prowadzący

Nie odnaleziono wydarzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *