HAFT SOUTACHE – WARSZTATY PROJEKTOWANIA BIŻUTERII

Stwórz fuzję kolorów i wzorów! Zapraszamy na twórcze warsztaty, podczas których wykonasz oryginalną biżuterię w technice soutache. 

Na zajęciach nauczysz się podstaw projektowanie i wykonywania biżuterii techniką haftu soutache (czyt. sutasz), która polega na zszywaniu ze sobą sznurków sutasz za pomocą specjalnej igły i nici z wykorzystaniem różnych koralików i ozdobnych kamieni.

Sutasz pozwala na stworzenie unikatowych wzorów, form o bogatej kolorystyce w połączeniu z minerałami, kamieniami naturalnymi i przeróżnymi koralikami, co daje ogrom możliwości i mnóstwo satysfakcji ze stworzonych projektów. Biżuteria jest efektowna, oryginalna a przy tym lekka. 

W trakcie warsztatów dostaniesz pakiet informacji, który pozwoli Ci na kontynuowanie samodzielnej nauki, unikniesz wielu błędów, zaoszczędzisz czas oraz nie zmarnujesz materiałów.

To propozycja dla osób, które mają w sobie pokłady cierpliwości i kreatywności, chcą miło spędzić czas z sutaszem i herbatką.  

Program zajęć:

 • wprowadzenie teoretyczne
 • pokaz gotowych projektów
 • poznanie różnych materiałów i narzędzi
 • ćwiczenie wprowadzające
 • rozpoczęcie pracy nad biżuteria

 


ZAPISY

Rekrutacja na warsztaty odbywa się drogą mailową: rekrutacja2.krzywykomin@gmail.com

W treści prosimy podać:

☑️Imię i nazwisko 
☑️Adres mailowy
☑️Numer telefonu

Szczegóły płatności zostaną podane w procesie rekrutacji. *** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

 • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
 • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
 • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
 • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
 • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
 • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
 • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Monika Mitrut

Absolwentka XVII Liceum we Wrocławiu im. Agnieszki Osieckiej o profilu teatralnym. Ukończyła studia wyższe na kierunkach: Turystyka i Rekreacja oraz Marketing i Komunikacja w Biznesie. Sztuka daje jej wiele radości i w różnych formach od zawsze towarzyszy w jej w życiu. Przygoda z tworzenia biżuterii w technice haftu sutasz zaczęła się od chęci stworzenia czegoś własnoręcznego i niepowtarzalnego dla bliskiej jej osoby. Bierze udział w wielu kiermaszach i eventach związanych z rękodziełem. Prowadzi sprzedaż internetową oraz współpracuje ze sklepami handmade. Oprócz haftu sutasz szyje również na maszynie dla siebie i bliskich. Pasjonuje się również florystyką i fotografią, ukończyła liczne kursy w tych kierunkach. W wolnych chwilach gra na ukulele i podróżuje z mężem, aktualnie zdobywają Koronę Gór Polski.

Data

mar 06 2022
Zakończone!

Czas

10:00 - 13:00

Lokalizacja

CRZ Krzywy Komin
Dubois 33-35a, Wrocław
Kategoria

Organizator

Fundacja Open Mind
Strona WWW
http://fundacjaopenmind.pl

Nie odnaleziono wydarzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *